Przepis na wspaniały nastrój – woda różana
0

Dzień dobry piękne 🙂

Zdradzę Wam dzisiaj mój przepis na wspaniały nastrój w czasie kobiecych dni, i nie tylko!

Jest nim napar różany do dyfuzora. Na początku przygotuj garść płatków róży, następnie zmiel je w młynku do kawy, powstały proszek przesyp do szklanki. Następnie zalej zmielone płatki ZIMNĄ WODĄ ! (zimna woda pozwoli nam na przeprowadzenia tzw. aromaterapii na zimno z zachowanie wszystkich właściwości leczniczych olejków eterycznych), pozostaw wodę na nasiąknięcia na cały dzień. Będziesz zaskoczona tym jak bardzo intensywny zapach wody otrzymasz.

Przelej powstałą wodę różaną do dyfuzora i pozwól aby wspaniały zapach unosił się w powietrzu, wprowadzając Cię w stan błogości 🙂

Jak zapach różany działa na naszą duszę ?

Róża sięga swym działaniem głęboko w naszą duszę.  Ma działania harmonizujące, stabilizujące, niesie pocieszeni i nadzieję. Otacza nas miłością, ciepłem i serdecznością ?.Pozwala odnaleźć nadzieję w pozornie trudnych sytuacjach i depresji. Róża od wieków jest również zapachem miłości. Działa rozluźniająco.

Jak zapach różany działa na nasze zdrowie ?

Działa antyseptycznie, wspomaga gojenie się ran, regeneruje skórę. Działa rozkurczowo, stosowany przy nieregularnym i obfitym miesiączkowaniu.

Autor: Monika Górska

 

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.