Cudownie upiększające napary z POKRZYWY

Cudownie upiększające napary z POKRZYWY


Pokażą Wam w tym artykule jak z jednego opakowania (które zawiera standardowo około 24 saszetek) pokrzywy zadbać o ciało i cerę.

  1. Pijcie od dzisiaj herbatkę (napar) z pokrzywy - jedną saszetkę (jeżeli opakowanie ma saszetki), bądź jedną łyżeczkę (jeżeli opakowanie ma liść) na kubek/filiżankę/dzbaneczek.

Jakie korzyści moje drogie Wam to przyniesie

  • Pokrzywa jak mało która roślina zielarska ma pobudzający wpływ na czynności wydzielnicze trzustki, a jak wiecie to właśnie trzustka odpowiada za regulowanie poziomu cukru. 
  • Działa na układ moczowy a więc uwaga !!! pomaga nam pozbyć się nadmiaru wody z organizmu dzięki czemu nasze figury są bardziej „wyrzeźbione”, mniej „spuchnięte”.
  • Bardzo silnie mineralizuje, wyraźnie działa na procesy przemiany materii
  • Pokrzyw niweluje zapach potu, łagodzi jego wydzielanie jest więc idealna na sylwestra z tego więc powodu proponuję Wam (z tego samego opakowania).

kąpiel w naparze z pokrzywy 

Zagotujcie w czajniku 1,5 litra wody, zalejcie nią 5 saszetek bądź 5 łyżeczek pokrzywy i przelejcie do wanny podczas Waszej wieczornej kąpieli.

Jeżeli nie macie wanny tylko prysznic to naparem tym (tylko uważajcie na temperaturę) polewajcie ciało.

Do twarzy zróbcie bardziej skoncentrowany roztwór czyli zagotujcie szklankę wodę (250 ml) i zalejcie nią 5 saszetek bądź 5 łyżeczek pokrzywy. Jak napar ostygnie, przy pomocy wacika kosmetycznego delikatnie przemywajcie twarz (nadmiar przelejcie do słoiczka i wstawcie do lodówki, będzie przydatny do użycia przez następne ok 3 dni).

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment: