0

Dzień dobry śliczne 🙂

Dzisiaj podzielę się w Wami moim sprawdzonym sposobem na piękne pośladki!. Jest on bardzo prosty  i skuteczny. Wystarczą dwie rzeczy:

Zmielone papryczki CHILI oraz SZCZOTKA DO MASAŻ.

CHILI ZALICZANE JEST DO TZW. NEUROKOSMETYKÓW, tzn. działa na zakończenia nerwowe w skórze.

Chili  może nie tylko rozpalić nasze usta ale i pośladki. Lekarze dowiedli, że posiada też właściwości lecznicze, dzięki zawartej w nasionkach i włókienkach kapsaicynie. Alkaloid ten działa podobnie jak witamina A, C czy E silnie antyoksydacyjnie. Stosowany miejscowo, oddziałuje na komórki układu nerwowego skóry, wykazując działanie silnie rozgrzewające i przeciwbólowe. Nałożenie chili zawierającego kapsaicynę powoduje nagły wzrost temperatury i przyspieszenie cyrkulacji krwi. Następuje wzrost tempa metabolizmu komórkowego, przez co komórki tłuszczowe spalane są dużo szybciej. Poprawia się odżywienie i dotlenienie skóry i jej ogólna kondycja.

Ja tą wcierkę UWIELBIAM!, skóra po niej jest gładka i jędrna. Faktycznie, na skórze pojawia się uczucie ciepła, ale trwa ono do kilku minut:)

Jak przyrządzam wcierkę?

Po kąpieli, kiedy ciało jest wilgotne nasypuję łyżeczkę chili na szczotkę i rozprowadzam ją na pośladkach, kolistymi ruchami. Masaż trwa ok 2 minut. Po tym czasie ciało spłukuje letnia wodą.

Autor: Monika Górska

Produkty z chwili dostępne na MOJEJ FARMIE URODY

olej do dań i sałatek z chili i kurkumą

ekstrakt olejowy z chili 

0

TOP