Informacje o sklepie

Sklep internetowy www.mojafarmaurody.pl jest własnością firmy BioPlant Natura Sp. z o.o., Ul. Nowa 33, 16-010 Wasilków, NIP 9662109315

Kontakt telefoniczny w sprawie zamówień możliwy jest w dniach od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt ustawowo wolnych od pracy w godzinach 8-16 pod numerem telefonu +48 574 191 784 (koszt połączenia według cennika Państwa operatora) lub pod adresem e-mail biuro@mojafarmaurody.pl

Zamówienia i dostawa

Zamówienia realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu otrzymania informacji o prawidłowo lub wyborze przesyłki pobraniowej - do 7 dni.

Produkty są rezerwowane do zamówień przez okres 7 dni. Jeżeli do tego czasu płatność nie zostanie uznana na koncie firmy BioPlant Natura Sp. z o.o. są one odblokowywane na poczet innych zamówień.

Jeśli złożone zamówienie obejmuje produkty o różnym statusie dostępności, wysyłka zamówionych produktów następuje w chwili skompletowania całości zamówienia.

W przypadku niedostępności zamówionego produktu, Klient jest informowany o tym fakcie przez pracownika sklepu i podejmuje decyzję o sposobie realizacji pozostałej części złożonego zamówienia (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania na produkt brakujący, zamiana brakującego produktu na inny w tej samej cenie lub anulowanie całego zamówienia) bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody Zamawiającego na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez firmę BioPlant Natura Sp. z o.o. w celu realizacji zamówienia. Klient ma prawo do wglądu, poprawienia oraz żądania zaprzestania wykorzystania swoich danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997 r.

Przy zamówieniach powyżej kwoty 200 zł przesyłka realizowana jest gratis.

Klient może wybrać następującą form dostawy


- kurier DPD
- poczta polska list polecony priorytetowy

- poczta polska przesyłka pobraniowa

- przesyłka zagraniczna

- Bezpłatna dostawa kurierem od kwoty 200 zł.

Płatności

Klient może wybrać następujący sposób zapłaty:
- przedpłata za pomocą karty kredytowej, system przelewy 24. - przedpłata na rachunek bankowy.

Dane do wpłat:

BioPlant Natura Sp. z o.o.
Ul. Nowa 33
16-010 Wasilków
Alior bank : 67 2490 0005 0000 4520 2746 9892

Formę płatności klient wybiera przy zamawianiu towaru

Zamówienia nie opłacone w terminie 21 dni licząc od następnego dnia po dniu złożenia będą anulowane. W przypadku uiszczenia opłaty po tym terminie należy poinformować o tym fakcie mailowo lub telefonicznie.

Paragony do zamówień opłaconych przy odbiorze wysyłane są na życzenie klienta po zaksięgowaniu środków z pobrania na naszym koncie. Jeżeli klient nie wyraził takiej woli paragon jest przetrzymywany w archiwum firmy przez okres 2 lat.

W paczkach z zamówieniami opłacanymi przy odbiorze w kopercie jest umieszczany dokument o nazwie Zamówienie od klienta, który uprawnia do wszelkich możliwych działań na takich samych zasadach jak paragon.

Reklamacje i zwroty

Po doręczeniu towaru może nastąpić wymiana, zwrot lub reklamacja na podstawie paragonu, faktury vat, zamówienia od klienta lub weryfikacji danych zamieszczonych przy złożonym zamówieniu w ciągu 30 dni od daty otrzymania przesyłki.

Zwroty przyjmowane są tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy produkt nie był używany, nie jest zniszczony i jest oryginalnie zapakowany.

Rozpatrzenie reklamacji towaru może odbywać się na podstawie przesłanego produktu wraz z dowodem zakupu lub protokołem uszkodzenia spisanym przez kuriera przy doręczeniu paczki.

Pieniądze zwracane są na podany przez Klienta nr konta w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zwracanego towaru w nienaruszonym stanie i bez śladów użytkowania.

Koszt oraz organizację transportu towaru zwracanego przez Klienta pokrywa firma BioPlant Natura Sp. z o.o.

Brak możliwości odstąpienia od umowy występuje wyłącznie w przypadku produktów wykonywanych na specjalne zamówienie

Regulamin obowiązuje od dnia: 01.06.2016 r.

Opisy i zdjęcia produktu

Wszystkie produkty znajdujące się w sprzedaży sklepu są produktami nowymi. Jeśli wystąpią odstępstwa od tej normy, informacja taka zostanie wyraźnie zaznaczona w opisie.

Ceny

Ceny podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Wartość ceny nie obejmuje kosztów przesyłki towaru do klienta oraz ewentualnych opłat celnych.

Cena podana przy produkcie jest ceną wiążącą obie strony w chwili rozpoczęcia realizacji zamówienia na towar.

Sklep zastrzega sobie prawo do możliwości zmian cen, wprowadzania akcji promocyjnych i wyprzedaży, wprowadzania w nich zmian oraz ich zakończenia bez podawania przyczyny.

Przedstawiona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.