Witajcie na MOJEJ FARMIE URODY  

MOJEJ FARMIE URODY tworzymy najbardziej ekologiczne, naturalne pożywienie dla skóry, dla cery, włosów, paznokci, dla pięknego i jędrnego ciała  dla kobiecej energii.  Wszystkie ziołowe składniki olejów, kremów, maseł  stanowią ekologiczne i 100 % naturalne pożywienie dla skóry. Przepiękna, świetlista cera, gęste  i lśniące włosy, jędrna skóra która długo zachowuje młodość - to widoczny efekt ekologicznego i naturalnego odżywienia. 

Wśród EKOLOGICZNYCH, pięknych PODLASKICH lasów, pól i łąk położonych na obszarze NATURA 2000, wypełnionych leczniczymi kwiatami i ziołami, gromadzi się wielka energia natury, z której kobiety mogą czerpać moc dla swojego piękna i witalności. To tutaj mieści się MOJA FARMA URODY, ekologiczna farma zielarska gdzie drugie pokolenie kobiet - zielarek tworzy w MANUFAKTURZE RECEPTUR ZIELARSKCH najbardziej naturalne upiększające receptury zielarskie. Opieramy swoją pracę na wielu latach doświadczeń, zielarskim i biologicznym wykształceniu uniwersyteckim oraz na będących w naszej rodzinie od pokoleń recepturarzach zielarskich.

Ponieważ mamy wiele zamówień od kobiet z całego świata czasami trzeba zaczekać na zamówioną pielęgnację ok. 7 dni jednakże naprawdę warto !. Produkt są niezwykle świeże, aromatyczne, są po prostu najwyższej jakości czyli takie na jakie zasługujesz Ty oraz Twoi najbliżsi. Nasze produkty nie stoją latami na półkach, nasze produkty trzeba zamówić i zaczekać na ich stworzenie. 

Nasze klientki stanowią najbardziej świadome siebie i swojego życia kobiety, lekarki, sędziny, właścicielki firm, menadżerki, podróżniczki, kobiety które zamawiają produkty dla siebie, swoich córek, mam i przyjaciółek, dla kobiet które żyją na całym świecie. Wysyłamy produkty do Australii, Europy, USA i Kanady. 

Każda z Was może wybrać produkty z tych znajdujących się na stronie bądź złożyć zamówienie na produkty spersonalizowane, gdzie często dobieramy dla Was całą kurację, do stosowania z zewnątrz jak i od wewnątrz. 

 

Nasza ekologiczna farma zielarska bazuje tylko na ziołach które uprawiamy, zbieramy i suszymy naturalnie u siebie. Dzięki temu możemy zagwarantować i wiemy o pochodzeniu każdego lista pokrzywy i każdego kwiatu nagietka.

Posiadamy również własną tłocznię olejów, dlatego wszystko co otrzymuje klientka jest wspaniale świeże, ekologiczne i najwyższej jakości. Nasze oleje tłoczymy codziennie świeże. 

Nasze WARZYWA (marchew, jarmuż, szpinak, ruccola i inne) uprawiane są wg. tzw. KALENDARZA BIODYNAMICZNEGO, który określa termin przygotowania gleby, sadzenia, pielęgnacji, oraz zbioru wg. cykli księżyca.

Bardzo mocno angażujemy się w ochronę roślin i ptaków, na naszych łąkach znajduje się wiele gatunków roślin które są chronione, to tutaj ptaki taki jak orlik znajduje swoje schronienie. Współpracujemy z uczelniami, wielu doktorantów robi u nas swoje badania naukowe, dzięki ogromnej różnorodności gatunków roślin. 

Jak być jeszcze piękniejszą ?

Cera, włosy, paznokcie, jędrne ciało aby wyglądały pięknie i wspaniale, aby cera miała piękny koloryt, była zdrowa świetlista  nawet bez makijażu musi otrzymać tylko świeże, ekologiczne pożywienie które jest dla niej najlepsze.

Piękna cera, grube piękne, lśniące włosy, witalność i energia to wszystko są nieodłączne komponenty kobiecego piękna. 

W MOJEJ FARMIE URODY tworzymy najbardziej ekologiczne, naturalne pożywienie dla skóry, dla cery, włosów, paznokci, dla pięknego i jędrnego ciała  dla kobiecej energii.  Wszystkie składniki olejów, kremów, maseł  stanowią ekologiczne i 100 % naturalne pożywienie dla skóry. 

Nakarm swoją cerę olejem dwa razy dziennie po kilka kropli rano wieczorem. Nakarm swoje ciało masłami warzywnymi i ziołowymi, dodaj do kąpieli ziołowe octy które bajecznie wręcz działają na skórę. 

Twoja skóra chłonie wszystkie substancje które na nią nakładasz ! dlatego odżywiaj ją mądrze a odwdzięczy Ci się długo zachowaną młodością, pięknem, świetlistością, jędrnością !

Wiele firm kosmetycznych określa swoje produkty jako „naturalne” dla nas jednak produkt 100 % naturalny musi być jadalny, zawsze więc pytaj się gdy kupujesz jakikolwiek produkt czy jest on jadany jeżeli nie to dlaczego miałabyś nakarmić nim swoją skórę, skórę swojego męża czy dziecka ? pożywienie dla skóry dobieraj tak samo starannie jak dobierasz codzienne posiłki. 

ROLNICTWO EKOLOGICZNE 

Na naszej farmie do ochrony roślin stosujemy tylko tworzone przez nas wyciągi  z pokrzywy i skrzypu. Używamy ekologicznych nasion ziół i warzyw. Nasz ogród zielarsko-warzywny zaprojektowany jest według starodawnej wiedzy o wzajemnym działaniu na siebie roślin tzw. allelopatii, tak aby zapewnić im optymalne warunki do wzrostu.  Nasze WARZYWA (marchew, jarmuż, szpinak, ruccola i inne) uprawiane są wg. tzw. KALENDARZA BIODYNAMICZNEGO, który określa termin przygotowania gleby, sadzenia, pielęgnacji, oraz zbioru wg. cykli księżyca.

    

Prasa o nas

 

MojaFarmaUrody

Regulamin