Witajcie na MOJEJ FARMIE URODY  

MOJA NATURALNIE PIĘKNA CERA 

Słowiańska naturalna uroda jest przepiękna, naturalność jest piękna !

Na MOJEJ FARMIE URODY specjalizujemy się w NATURALNIE PIĘKNEJ CERZE, wszystkie receptury, zioła, warzywa, owoce mają za zadanie sprawić iż skóra będzie NATURALNIE PIĘKNA, ZDROWA, JĘDRNA, ELASTYCZNA I WSPANIALE ROZŚWIETLONA.

Dlatego poszłyśmy krok dalej, wysoko ponad kosmetyki naturalne i tworzymy dla Was świeże naturalne i ekologiczne pożywnie dla skóry. Od teraz Wasza cera, ciało, włosy otrzymuje tylko to co najlepsze  - pożywienie pełne witamin, minerałów, aminokwasów, antyoksydantów, flawonoidów i.in.

Wszystko to powstaje ze świeżych soków w warzyw, świeżych soków z ziół, świeżych soków z owoców, ekologicznych warzyw, ziół, owoców, nasion, świeżych olejów które tłoczymy w naszej olejarni, miodów z Puszczy knyszyńskiej i Puszczy Białowieskiej.

Każdy słoiczek to prawdziwie wspaniały posiłek dla skóry.

Nasza ekologiczna farma znajduje się na Podlasiu, to tutaj  rosną zioła, warzywa, owoce którymi napełniona jest każda kropla EKOLOGICZNEGO POŻYWIENIA DLA SKÓRY.

Ponieważ POŻYWIENIE DLA SKÓRY tworzone jest tylko z  ziół, warzyw i owoców które są z naszej farmy, niektóre produkty są sezonowe i do kupienia tylko do wyczerpania zapasów. 

Dlaczego SKIN FOOD - odżywianie skóry od zewnątrz jest tak ważne ? wyjaśnię to na przykładzie marchewki :)

MARCHEW -  pijąc sok z marchwi dostarczasz dla swojego organizmu cennego beta-karotenu, jednakże organizm ma bardzo wiele innych miejsc gdzie jest on potrzebny np. dla wątroby, mózgu itp. A nakładając sok z marchwi bezpośrednio na skórę masz pewność iż cały trafi tylko na potrzeby regeneracji skóry ! odżywianie jest więc tutaj 100 %.

Wówczas zaczynają dziać się wspaniałe rzeczy  - skóra która jest wspaniale odżywiona i która codziennie otrzymuje wspaniałe pożywienie i jednocześnie nie jest obciążona zbędnymi substancji zaczyna się regenerować, zaczyna być zdrowa, wyglądać pięknie, nabiera zdrowego kolorytu, włosy stają się gęstsze, bardziej lśniące, ciało jędrniejsze.

Każda kropla którą nakładasz na skórę ma znaczenie !

Ponieważ mamy wiele zamówień od kobiet z całego świata czasami trzeba zaczekać na zamówioną pielęgnację ok. 7 dni jednakże naprawdę warto !. Produkt są niezwykle świeże, aromatyczne, są po prostu najwyższej jakości czyli takie na jakie zasługujesz Ty oraz Twoi najbliżsi. Nasze produkty nie stoją latami na półkach, nasze produkty trzeba zamówić i zaczekać na ich stworzenie. 

Nasze klientki stanowią najbardziej świadome siebie i swojego życia kobiety, lekarki, sędziny, właścicielki firm, menadżerki, podróżniczki, kobiety które zamawiają produkty dla siebie, swoich córek, mam i przyjaciółek, dla kobiet które żyją na całym świecie. Wysyłamy produkty do Australii, Europy, USA i Kanady. 

Nasze WARZYWA (marchew, jarmuż, szpinak, ruccola i inne) uprawiane są wg. tzw. KALENDARZA BIODYNAMICZNEGO, który określa termin przygotowania gleby, sadzenia, pielęgnacji, oraz zbioru wg. cykli księżyca.

 

Bardzo mocno angażujemy się w ochronę roślin i ptaków, na naszych łąkach znajduje się wiele gatunków roślin które są chronione, to tutaj ptaki taki jak orlik znajduje swoje schronienie. Współpracujemy z uczelniami, wielu doktorantów robi u nas swoje badania naukowe, dzięki ogromnej różnorodności gatunków roślin. 

ROLNICTWO EKOLOGICZNE 

 

Na naszej farmie do ochrony roślin stosujemy tylko tworzone przez nas wyciągi  z pokrzywy i skrzypu. Używamy ekologicznych nasion ziół i warzyw. Nasz ogród zielarsko-warzywny zaprojektowany jest według starodawnej wiedzy o wzajemnym działaniu na siebie roślin tzw. allelopatii, tak aby zapewnić im optymalne warunki do wzrostu.  Nasze WARZYWA (marchew, jarmuż, szpinak, ruccola i inne) uprawiane są wg. tzw. KALENDARZA BIODYNAMICZNEGO, który określa termin przygotowania gleby, sadzenia, pielęgnacji, oraz zbioru wg. cykli księżyca.

 

 PRASA O NAS

KUPUJĘ POLSKIE PRODUKTY