Nowy Witamina C rozpuszczalna w olejach

Witamina C rozpuszczalna w olejach

Nowy produkt

DODATEK WITAMINY C DO OLEJKÓW WSPANIALE ROZŚWIETLA CERĘ. EFEKTY SĄ WIDOCZNE PO PIERWSZYM ZASTOSOWANIU

Więcej szczegółów

12,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Składniki palmitynian kwasu askorbinowego.
Pojemność netto 5 gram

Więcej informacji

Rozpuszczalna w olejach, trwała postać witaminy C - palmitynian kwasu askorbinowego. W skórze łatwo ulega przekształceniu do biologicznie czynnej postaci - kwasu askorbinowego.

WITAMINA C jest jedną z najskuteczniejszych substancji rozświetlających cerę i nadającej jej bardzo wypoczętego i młodego wyglądu. 

Witamina C stymuluje lepsze ukrwienie skóry, poprzez wspomaganie procesu syntezy kolagenu wpływa na jędrność i elastyczność skóry, wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, rozjaśnia skórę, i wpływa na spłycenie zmarszczek.

Cera naczynkowa, objawia się tym iż skóra oprócz widocznych naczynek jest wrażliwa na zmiany temperatur a więc  w zimie będzie to bardzo widoczne. W ciągu dnia skóra jest na zimnie, w cieple, w suchym powietrzu i w wilgotnym powietrzu. Reaguje głównie zaczerwienieniem. 

Witamina C bardzo silnie uszczelnia naczynia krwionośne i wzmacnia je, idealny w tym połączeniu jest olejek z kwiatów kocanki który ma identyczne działanie. 

Cera szara, zmęczona tutaj witamina C działa bardzo rozświetlająco, poprawia koloryt, cera jest dużo ładniejsza i jest to  widoczne już po kilku dniach stosowania. 

Cera która traci elastyczność, jędrność z widocznymi zmarszczkami. Witamina C poprawa elastyczność skóry, zmniejsza drobne zmarszczki. Stymuluje syntezę kolagenu, zwiększa gęstość skóry. Cera odżywiona witaminą C jest dużo bardziej napięta, promienna i jędrna. Tutaj bardzo polecam witaminę C w połączeniu z olejkiem z kwiatów czerwonej koniczyny, który ma takie samo działanie.  

Cera trądzikowa, witamina C ogranicza stany zapalne ale przede wszystkim rozjaśnia przebarwienia i blizny potrądzikowe. Tutaj bardzo polecam witaminę C w połączeniu z olejkiem z kwiatów krwawnika, który ma takie samo działanie oraz dodatkowo wybiela cerę. 

Dlaczego połączenie witaminy C z olejkami (zasobnymi w witaminę E) jest tak wartościowe ? ponieważ witaminy te uzupełniają i potęgują swoje działanie a olejki tłoczone na zimno są bardzo zasobne w witaminę E w najbardziej naturalnej i najczystszej postaci. 

5 gram, rozcieńczenie w olejach do 2 % 

(Suchy, biały proszek, nie zawiera konserwantów, łatwo rozpuszczalny w olejach).

Opinie

Napisz opinię

Witamina C rozpuszczalna w olejach

Witamina C rozpuszczalna w olejach

DODATEK WITAMINY C DO OLEJKÓW WSPANIALE ROZŚWIETLA CERĘ. EFEKTY SĄ WIDOCZNE PO PIERWSZYM ZASTOSOWANIU