Krem poranny, nawilżająco-matujący

Nowy produkt

Składniki receptury: masło nagietkowe, olej z liści pokrzywy, olej krwawnikowy, olej z marchwi, glinka żółta,  witamina E, naturalne olejki eteryczne. 

Więcej szczegółów

47,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Składniki masło nagietkowe, olej z liści pokrzywy, olej krwawnikowy, olej z marchwi, glinka żółta, skrobia kukurydziana, jedwab owsiany, witamina E, naturalne olejki eteryczne.
Waga netto 30 ml

Więcej informacji

Składniki receptury: masło nagietkowe, olej z liści pokrzywy, olej krwawnikowy, olej z marchwi, glinka żółta, skrobia kukurydziana, jedwab owsiany, witamina E, naturalne olejki eteryczne. 

Działanie: połączyłyśmy w tym kremie wspaniałe działa glinki żółtej która „zbiera” nadmiar sebum, zapewniając dla cery matowy wygląd, dodatkowo olej z kwiatów krwawnik i olej z pokrzywy działają silnie przeciwzapalnie co jest bardzo istotne w sytuacji gdy makijaż jest „noszony” na twarzy przez cały dzień co może się przyczyniać do powstawania stanów zapalnych.  Olej marchwiowy dzięki zawartości beta-karotenu doda dla cery pięknego kolorytu a dodatkowo pobudzi komórki fibroblastów do syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. 

Pojemność netto: 30 ml

UWAGA: Manufaktura Receptur Zielarskich  tworzy kremy na zamówienie klienta. Czas realizacji wynosi ok 7 dni. 

Manufaktura jest miejscem tworzenia odżywczych, ziołowych receptur kosmetycznych dla kobiecego piękna, wszystko oparte na naszych ziołach, warzywach, kwiatach.

  • każdy produkt tworzony jest na świeżo na zamówienie klienta, który wybiera dla siebie recepturę

  • każdy produkt ma datę sporządzenia receptury 

  • każdy produkt musi być przechowywany w lodówce

  • termin możliwego użycia produktu jest zależny od jego receptury i wynosi od 30 dni do 6 m-cy

  • Wszystkie eliksiry ziołowe, warzywne, owocowe, kwiatowe, pochodzą z naszej ekologicznej farmy.  Zbieramy je ręcznie, suszymy naturalnie. Dzięki temu możemy zapewnić iż wszystkie produkty ziołowe podlegają naszej filozofii od nasionka do słoiczka tzn. iż wiemy o pochodzeniu każdego płatka nagietka lekarskiego i każdego listka pokrzywy. 

  • wytwarzamy tylko tyle produktów ile ziół uzbieramy ręcznie na Mojej Farmie Urody (nie skupujemy ich z zewnątrz). 

Nasze warzywa (marchew, jarmuż, buraki, szpinak, ruccola i inne) sadzone są wg. kalendarza biodynamicznego który określa terminy przygotowania gleby, sadzenia, pielęgnacji oraz zbioru wg. cykli księżyca. 

Nasz eko warzywnik uprawiany jest według tych zasad od kilkudziesięciu lat.  Warzywa uprawiamy z  ziołami i kwiatami które wzajemnie na siebie oddziaływując wydzielają czy to olejki eteryczne czy  substancje czynne poprzez korzenie które niszczą szkodniki. Do pielęgnacji stosujemy tylko wyciągi ze skrzypu i pokrzywy. 

Opinie

Napisz opinię

Krem poranny, nawilżająco-matujący

Krem poranny, nawilżająco-matujący

Składniki receptury: masło nagietkowe, olej z liści pokrzywy, olej krwawnikowy, olej z marchwi, glinka żółta,  witamina E, naturalne olejki eteryczne.