Nowy ELIKSIR WYCISZAJĄCY STANY ZAPALNE

pożywienie dla skóry WYCISZAJĄCE STANY ZAPALNE

Nowy produkt

wyciąg olejowy z pokrzywy, kwiatów nagietka, kwiatów krwawnika,  MSM (siarka organiczna). 

Więcej szczegółów

23,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Składniki wyciąg olejowy z pokrzywy, kwiatów nagietka, kwiatów krwawnika, olej z sezamy, gorczycy, konopi, lnianki, wiesiołka, MSM (siarka organiczna).
Pojemność netto 10 ml

Więcej informacji

ELIKSIR  WYCISZAJĄCY STANY ZAPALNE

Kilka kropli eliksiru wmasuj wieczorem w skórę, wykonując jednocześnie delikatny masaż. 

Recepturę tę stworzyłam aby utrzymać cerę trudna, problematyczna w należytym porządku. Skóra reaguje stanami zapalnymi na wiele czynników, są nimi np. zanieczyszczenie powietrza, praca w klimatyzowanych pomieszczeniach, makijaż, podróże a u nas kobiet przede wszystkim czynniki  hormonalne oraz stres.

   

TWOJA SKÓRA OTRZYMUJE POŻYWIENIE Z 

POKRZYWY   

KRWAWNIKA

NAGIETKA

Eliksir  warto jest stosować jako kurację nocną. Aby skóra reagowała na jego działanie podczas snu.

Jak tworzymy dla Ciebie ELIKSIRY OLEJOWE !

Każdy składnik eliksiru powstaje ze świeżo tłoczonych olejów w naszej olejarni (nie kupujemy olejów z zewnątrz). Tłoczymy małe partie olejów aby do słoiczka trafiło pożywienie do 3 dni od dnia wytłoczenia. Skóra od razu na nie zareaguje, bardzo często nasze klientki mówią iż po zastosowaniu skóra jest ciepła, wynika to  faktu iż świeżość  od razu działa regenerująco na skórę.

W przypadku olejów nie ma znaczenia data przydatności, znaczenie ma data tłoczenia ! Tylko świeże oleje mają największą zawartość witaminy E i są najbardziej odżywcze dlatego z radością możemy Państwu zagwarantować tylko NAJŚWIEŻSZE POŻYWIENIE DLA SKÓRY.

Wszystkie warzywa, zioła, owoce pochodzą z naszej ekologicznej farmy na Podlasiu. Siew, pielęgnacja oraz zbiór odbywa się zgodnie z kalendarzem biodynamicznym opartym na cyklach księżyca i jego wpływie na rośliny. 

W każdym eliksirze jest dodatek oleju z lnianki, dodajemy go dlatego iż jest to olej najbardziej zasobny w witaminę E, która bardzo przedłuża świeżość olejów, nie dodajemy więc syntetycznej witaminy E, tylko najświeższy olej z lnianki.

Eliksiry są wolne od jakichkolwiek dodatków zapachowych. Zapach każdego eliksiru wynika tylko z pięknych naturalnych zapachów olejów. W zależności od receptury w eliksirach wyczuwalne są nuty zapachowe pietruszki, malin, marchwi, pomidora, amarantusa, pokrzywy.  

 

Opinie

Napisz opinię

pożywienie dla skóry  WYCISZAJĄCE STANY ZAPALNE

pożywienie dla skóry WYCISZAJĄCE STANY ZAPALNE

wyciąg olejowy z pokrzywy, kwiatów nagietka, kwiatów krwawnika,  MSM (siarka organiczna).