Nowy ELIKSIR REGENERUJĄCY

pożywienie dla skóry REGENERUJĄCE

Nowy produkt

olej z rokitnika, wyciąg olejowy z pokrzywy, kocanki, czerwonej koniczyny. 

Więcej szczegółów

23,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Składniki olej z rokitnika, wyciąg olejowy z pokrzywy, kocanki, czerwonej koniczyny.
Pojemność netto 10 ml

Więcej informacji

 

ELIKSIR REGENERUJĄCY NA BLIZNY

 Kilka kropli eliksiru wmasuj wieczorem w skórę, wykonując jednocześnie delikatny masaż. 

Podczas wielu rozmóW  z Wami podczas targów i poprzez wiadomości które do nas wysyłacie była prośba o produkt na blizny np. po trądziku, operacjach, stworzyłam wiec dla Was eliksir regenerujący skórę. Składa się on z  roślin zielarskich kocanki, koniczyny, nagietka oraz oleju z rokitnika.

 

TWOJA SKÓRA OTRZYMUJE POŻYWIENIE Z 

KOCANKI

KONICZYNY CZERWONEJ

ROKITNIKA

NAGIETKA

 

Kocanka jest rośliną łąkową bardzo zasobną w  antyoksydanty. Korzystanie wpływa na naczynka, , ma właściwości regeneracyjne, sprzyja gojeniu i zabliźnianiu ran pourazowych, minimalizuje blizny, sprzyja redukcji już istniejących blizn, rozstępów i śladów po trądziku.  Nagietek przyspiesza ziarninowanie i bliznowacenie wszelkich uszkodzeń skóry. Stosowany jest do gojenia się ran oraz blizn pozostałych po zabiegach operacyjnych. Koniczyna działa przeciwzapalnie i regeneracyjnie. Rokitnik działa bardzo odżywczo na skórę, pobudza metabolizm tkanki skórnej oraz jej regenerację. Ma silnie działanie przeciwzapalne i nawilżające.

Jak tworzymy dla Ciebie ELIKSIRY OLEJOWE !

Każdy składnik eliksiru powstaje ze świeżo tłoczonych olejów w naszej olejarni (nie kupujemy olejów z zewnątrz). Tłoczymy małe partie olejów aby do słoiczka trafiło pożywienie do 3 dni od dnia wytłoczenia. Skóra od razu na nie zareaguje, bardzo często nasze klientki mówią iż po zastosowaniu skóra jest ciepła, wynika to  faktu iż świeżość  od razu działa regenerująco na skórę.

W przypadku olejów nie ma znaczenia data przydatności, znaczenie ma data tłoczenia ! Tylko świeże oleje mają największą zawartość witaminy E i są najbardziej odżywcze dlatego z radością możemy Państwu zagwarantować tylko NAJŚWIEŻSZE POŻYWIENIE DLA SKÓRY.

Wszystkie warzywa, zioła, owoce pochodzą z naszej ekologicznej farmy na Podlasiu. Siew, pielęgnacja oraz zbiór odbywa się zgodnie z kalendarzem biodynamicznym opartym na cyklach księżyca i jego wpływie na rośliny. 

W każdym eliksirze jest dodatek oleju z lnianki, dodajemy go dlatego iż jest to olej najbardziej zasobny w witaminę E, która bardzo przedłuża świeżość olejów, nie dodajemy więc syntetycznej witaminy E, tylko najświeższy olej z lnianki.

Eliksiry są wolne od jakichkolwiek dodatków zapachowych. Zapach każdego eliksiru wynika tylko z pięknych naturalnych zapachów olejów. W zależności od receptury w eliksirach wyczuwalne są nuty zapachowe pietruszki, malin, marchwi, pomidora, amarantusa, pokrzywy.  

Opinie

Napisz opinię

pożywienie dla skóry REGENERUJĄCE

pożywienie dla skóry REGENERUJĄCE

olej z rokitnika, wyciąg olejowy z pokrzywy, kocanki, czerwonej koniczyny.