Nowy maseczka DO SKÓRY WOKÓŁ OCZU

maseczka DO SKÓRY WOKÓŁ OCZU

Nowy produkt

miód lipowy z Puszczy Knyszyńskiej, propolis, pyłek pszczeli, olej z nasion pietruszki

Więcej szczegółów

32,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Składniki miód lipowy, pyłek pszczeli, wosk pszczeli, olej z nasion pietruszki
Pojemność netto 15 ml

Więcej informacji

PODKREŚL OCZY

nazywane oczami duszy, oczy są pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę. To one pierwsze wyrażają emocje, radość, wzruszenie, miłość, płacz i dlatego ich okolice narażone są na zmarszczki mimiczne...od wyrażania tego co czujemy :)

Pielęgnacja oczu to jednak nie tylko dbałość o wzrok i blask oczu, również skóra wokół nich potrzebuje regularnej pielęgnacji. Delikatna skóra wokół oczu  ma grubość jedynie 0,5 mm (na pozostałej części twarzy jej grubość wynosi 2 mm). Prawie nie ma pod nią wyściełającej tkanki tłuszczowej ani podtrzymujących mięśni, prawie pozbawiona jest gruczołów łojowych i potowych. 

Dlatego czynniki atmosferyczne, wiatr, światło i słońce pozostawiają na niej wyraźne ślady. 

JEŻELI POŚWIECISZ OCZOM I SKÓRZE WOKÓŁ NICH DOSTATECZNIE DUŻO CZASU I UWAGI, TWOJE OCZY DŁUGO NIE STRACĄ BLASKU I BĘDĄ WYGLĄDAŁY PROMIENNIE A SKÓRA W ICH OKOLICY PRZEZ WIELE LAT POZOSTANIE GŁADKA I DOBRZE NAPIĘTA

Skóra wokół oczu powinna otrzymać najwyższej jakości pożywienie 

PYŁEK PSZCZELI stanowi niezwykle cenne źródło białka nawet do 35 % !!! W największych ilościach wśród wolnych aminokwasów występują: prolina (która buduje kolagen !), tyrozyna, kwas asparaginowy, kwas glutaminowy i histydyna. Zawarte w pyłku hormony stymulują metabolizm komórek skóry. Zawiera wszystkie witaminy niezbędne dla normalnego rozwoju skóry. Skóra jest lepiej odżywiona, dobrze natleniona i optymalnie nawilżona. Dzięki temu staje się elastyczna, lepiej unaczyniona i bardziej jędrna. Poprawia się jej ogólny wygląd, a zmarszczki ulegają wygładzeniu (spłyceniu). Pobudza także proces keratynizacji skóry, tj. wzbogacania jej w keratynę, białko włókienkowe, które jest głównym składnikiem warstwy rogowej naskórka, włosów i paznokci. Dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna i mniej podatna na choroby skóry, takie jak trądzik i łuszczyca.

PROPOLIS jest bardzo zasobny w mikroelementy (żelazo, miedź, fosfor, mangan, cynk, kobalt, krzem, magnez, selen). Bardzo przyspiesza odnowę i regenerację tkanek. Wzmaga on ziarninowanie ran i ich bliznowacenie. Zawiera żywice, wosk pszczeli, woski roślinne, olejki eteryczne, pyłek kwiatowy, substancje garbnikowe, frewlawonoidy, kwasy organiczne, tłuszcze, białka, witaminy (prowitamina A, B1, B2, B5, B6, C, D, E). 

OLEJ Z NASION PIETRUSZKI rozjaśnia i wyrównuje koloryt

Pamiętaj

Każdy powód jest dobry aby dbać o oczy.

- codziennie zmywaj makijaż, zanim pójdziesz spać

-nigdy nie dotykaj oczu brudnymi rękami

-delikatnie wklepuj krem/olej, nie trzyj skóry wokół oczu

ĆWICZENIA OCZU

Są znakomitym sposobem na utrzymanie wzroku w należytym stanie oraz nawilżeniu

- pobudzanie gruczołów łzowych - nawet jeśli w tym momencie nie czujesz potrzeby ziewania, rozluźnij swoją dolną szczękę i ziewnij sobie "z całego serca". Dzięki temu pobudzisz gruczoły łzowe do spontanicznej produkcji łez.

- rozluźniające ciepło - kilkakrotnie potrzyj mocno o siebie wewnętrzne powierzchnie dłoni i ułóż je lekko zgięte na zamkniętych oczach. Poczuj rozluźniające ciepło i pozwól oczom nie widzieć nic poza głęboką czernią. 

- gimnastyka oczu - obracaj gałki oczne w prawo, w lewo, do góry i na dół, potem wykonuj nimi okrężne ruchy  - na prawo i na lewo. Na koniec zrób zeza aby zobaczyć czubek swojego nosa. Przez chwilę się rozluźnij a potem powtórz ćwiczenie.

Opinie

Oceń 
2018-10-03

miodek...

ja używam miodu kilka dni ale już widzę dużą poprawę, skóra pod oczami jest rzeczywiście rozświetlona, nakładam też na powieki..zamykam oczy i mam 10 minut SPA ;)

  • 3 z 3 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

maseczka DO SKÓRY WOKÓŁ OCZU

maseczka DO SKÓRY WOKÓŁ OCZU

miód lipowy z Puszczy Knyszyńskiej, propolis, pyłek pszczeli, olej z nasion pietruszki