Witam Cię na Mojej farmie Urody,

 

Tworzymy dla Ciebie najwspanialsze produkty do dbania o piękno od ZEWNĄTRZ i od WEWNĄTRZ.

 

Jest nam bardzo miło iż wybierasz Polskie produkty, tworzone w rodzinnej Manufakturze ! 

Moja Farma Urody to kobieca, rodzinna MANUFAKTURA, która jest połączona z naszą ekologiczną i biodynamiczna farmą. Tworzymy ją my, trzy kobiety Marta, Ewa i Monika. To już drugie pokolenie kobiet w naszej rodzinie zajmujące się uprawą ziół i zielarstwem.

To tutaj na naszym wspaniałym, zdrowym, ekologicznym Podlasiu tworzymy dla Ciebie słoiczki pełne cudownego pokarmu dla skóry i zdrową żywność. Świeże maliny zanurzone z miodzie, świeża marchewka zanurzona w olejach, otręby zbożowe z ziołami, BIO ziołowe herbatki, BIO octy ziołowe.  Znajdziesz u nas najzdrowsze zioła, kwiaty, owoce i warzywa. Wszystko to jest  pełne świeżości i energii słońca, które przekazujemy Twojej skórze, aby stała się przepiękna, gładka i  promienna. 

 

“Naszymi produktami zadbasz o swoją urodę od ZEWNĄTRZ stosując jadalne kremy, masła, maseczki oraz od WEWNĄTRZ dodając do sałatek zdrowe oleje, octy, otręby, pijąc ziołowe herbatki”.  

 

Chcemy aby kobiety były zdrowe, szczęśliwe, pełne mocy i wiedzy o tym jak dbać naturalnie o siebie, rodzinę i planetę i jeżeli możemy chociaż w małej części się do tego przyczynić niech to będzie naszym największym szczęściem.

 

Jesteśmy kobietami i tworzymy produkty dla kobiet, rozumiemy Was i Wasze potrzeby jak nikt inny. Nasze serie produktów tworzone są w oparciu o to jak funkcjonuje kobiecy organizm, kobiece cykle i zmiany wieku. U nas zawsze znajdziesz coś dla siebie.

 

Ideą tworzenia produktów na Mojej Farmie Urody jest również korzystanie z LOKALNYCH SUROWCÓW, POWROTU DO POLSKIEJ TRADYCJI ZIELARSKIEJ ORAZ WSPIERANIE POLSKIEGO ROLNICTWA EKOLOGICZNEGO !

 

Słyniemy już z naszych ziołowych octów, balsamów na usta, które można zjeść, lipowego masełka do twarzy i masła konopnego. 

 

Nasze produkty są naprawdę wyjątkowe ! Tworząc je dla Was,  poszukujemy najbardziej lokalnych i naturalnych surowców

 

* wosk pszczeli, propolis i pyłek pszczeli kupujemy od pszczelarza z Otuliny Puszczy Białowieskiej

* oleje tłoczymy z nasion pochodzących od lokalnych rolników

* ekologiczne zioła pochodzą z naszej farmy, uprawiamy je zgodnie z cyklami księżyca

* ocet jabłkowy, do słynnych już toników tworzony jest z ekologicznych jabłek

To wszystko sprawia, iż stosując tak naturalną pielęgnację, Twoja skóra bardzo szybko odzyskuje zdrowie, blask i promienny wygląd !

Tworzymy dla Was również uwielbiane przez Was herbatki z serii “kobieca zielarnia”, które dzięki fajnym tytułom mam nadzieję wywołują usmiech na Waszych twarzach 🙂

 

 

 

 

 

 

Taka jest intencja MOJEJ FARMY URODY

 • tworzyć zdrowe i naturalne produkty dla kobiet
 • edukować, dzielić się wiedzą o tym co kobietom służy
 • edukować młode kobiety, aby wiedziały iż warto pielęgnować skórę naturalnie, już od najmłodszych lat 🙂A już niedługo zapraszamy Was do naszego nowego projektu, sklepu www.lokalniezpodlasia.pl, w którym kupicie lokalną żywność, kosmetyki, rękodzieło. 
Z wykształcenia jestem biotechnologiem i po wielu latach spędzonym w pracy dla firm farmaceutycznych i biotechnologicznych, wróciłam na rodzinne Podlasie, aby dzielić się z kobietami swoją widzą i tworzyć naturalne produkty o wyjątkowych składnikach, takich – które działają na zdrowie i urodę kobiet.

 

Od roku 2020 na naszej stronie znajdziecie również produkty innych firm, które cenimy i których składy sprawdzamy. Możecie u nas kupić dodatkowo szampony do włosów, mydła, miody i wiele innych dobrych dla kobiet produktów www.mojafarmaurody.pl

 

Jesteśmy również bardzo dumne z faktu, iż obecnie jesteśmy jednym z największych producentów ziołowych surowców kosmetycznych w Europie. Z naszych ziołowych olei tworzone są kosmetyki najbardziej rozpoznawalnych firm kosmetycznych. 

Jeżeli podsiadacie swoje firmy kosmetyczne i jesteście zainteresowani zakupem surowców kosmetycznych, zapraszamy do naszej hurtowni, od lat zaopatrujemy polskie i zagraniczne firmy kosmetyczne w 100% naturalne surowce, które są tworzone w naszym zakładzie na podlasiu. W ich tworzeniu korzystamy z surowców z naszej farmy, oraz od lokalnych rolników. Tworzymy ekstrakty z ziół, warzyw, owoców, bałtyckiego bursztynu, żywic jak mirra oraz produktów pszczelich jak propolis czy pyłek pszczeli. 

www.bioplantnatura.pl

 

Wśród naszych produktów znajdziesz dla siebie:

 • BIO ZIOŁOWE HERBATKI
 • BIO ZIOŁOWE OLEJE
 • BIO ZIOŁOWE OCTY
 • DODATKI DO SAŁATEK
 • OTRĘBY ŻYTNIE
 • OLEJE TŁOCZONE NA ZIMNO
 • MASEŁKA DO TWARZY
 • ZIOŁA

Dziękuję, że jesteście z nami !

 

Monika, Marta, Ewa