Marta, Ja i cała nasza rodzina Witamy Cię na MOJEJ FARMIE URODY, gdzie pośród Podlaskich łąk, pól, sadów tworzymy dla Ciebie ŚWIEŻE i EKOLOGICZNE POŻYWIENIE DLA SKÓRY.

Nasza rodzinna ekologicza FARMA znajduje się na wspaniałym, zdrowym i malowniczym PODLASIU, to tutaj rosną zioła, warzywa, owoce którymi napełniony jest każdy SŁOICZEK EKOLOGICZNEGO POŻYWIENIA DLA SKÓRY. 

To tutaj uprawiamy MALINY, JAGODY, TRUSKAWKI, JARMUŻ, POKRZYWĘ, MARCHEW, BROKUŁY i wiele innych wspaniałych składników pożywienie dla Twojej skóry. 

Nasze produkty sprzedajemy w chwili obecnej już na całym świecie, od Europy poprzez USA, Kanadę i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Jednakże ilość produktów jest ograniczona ponieważ wszystko tworzymy tylko z tego co rośnie na naszej farmie, dlatego niektóre produkty dostępne są tylko np. 3 miesiące po zbiorach. 

Ponieważ mamy wiele zamówień od kobiet z całego świata, czasami trzeba zaczekać na zamówione pożywenie dla skóry ok 7 dni jednakże naprawdę warto !. Produkty są niezwykle świeże, aromatyczne, są poprostu NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI czyli takie na jakie zasługujesz Ty oraz Twoi najbliżsi.  

Nasze klientki stanowią najbardziej świadome siebie i swojego życia kobiety, lekarki, sędziny, właścicielki firm, menadżerki, podróżniczki, kobiety które zamawiają produkty dla siebie, swoich córek, mam i przyjaciółek. 

Na Mojej Farmie Urody specjalizujemy się w NATURALNIE PIĘKNEJ CERZE, wszystkie receptury, zioła, warzywa, owoce mają za zadanie sprawić iż skóra będzie NATURALNI PIĘKNA, ZDROWA, JĘDRNA, ELASTYCZA I WSPANIALE ROZŚWIETLONA.

efektem stosowania naturalnego i ekologicznego pożywienia dla skóry jest cera która wygląda przepieknie bez makijażu

Świeże owoce, soki, warzywa, zioła które stanowią ekologiczne pożywienie dla skóry to dużo wyższy poziom pielęgnacji niż powszechne kosmetyki naturalne. Od teraz Twoja cera, włosy, ciało otrzymuje tylko to co najlepsze, pożywienie pełne witamin, minerałów, aminokwsaów, antyokysdantów, flawonoidów i.in.

Wszystko to powstaje z soków, owoców, warzyw, ziół, nasion, świeżych olejów które tłoczymy w naszej olejarni, miodów z otuliny Puszczy Białowieskiej.

„Każdy słoiczek to prawdziwie wspaniały posiłek dla skóry”

Nasze warzywa uprawiane są według KALENDARZA BIODYNAMICZNEGO, który określa termin przygotowania gleby, sadzenia, pielęgnacji oraz zbioru wg. cykli księżyca. 

Bardzo mocno angażujemy się w ochronę roślin i ptaków, na naszych łąkach znajduje się wiele gatunków roślin które są chronione, to tutaj ptaki takie jak orlik znajdują swoje schronienie.  Współpracujemyz  uczelniami, wiele doktorantów robi u nas swoje badania naukowe.

ROLNICTWO EKOLOGICZNE

Na naszej farmie stosujemy do ochrony roślin tylko tworzone przez nas wyciągi z pokrzywy i skrzypu. Używamy ekologicznych nasion warzyw i ziół. Nasz ogród zielarsko-warzywny  zaprojektowany jest według starodawnej wiedzy o wzajemnym działaniu na siebie roślin tzw. allelopatii. 

 

2019 MojaFarmaUrody . Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: SilverFox.pl Agencja Reklamowa