Witam Cię na Mojej farmie Urody,

 

Tworzymy dla Ciebie najwspanialsze produkty do dbania o piękno od ZEWNĄTRZ i od WEWNĄTRZ.

 

Jest nam bardzo miło iż wybierasz Polskie produkty, tworzone w rodzinnej Manufakturze ! 

Moja Farma Urody to kobieca, rodzinna MANUFAKTURA, która jest połączona z naszą ekologiczną i biodynamiczna farmą. 

To tutaj na naszym wspaniałym, zdrowym, ekologicznym Podlasiu tworzymy dla Ciebie słoiczki pełne cudownego pokarmu dla skóry i zdrową żywność. Świeże maliny zanurzone z miodzie, świeża marchewka zanurzona w olejach, otręby zbożowe z ziołami, BIO ziołowe herbatki, BIO octy ziołowe.  Znajdziesz u nas najzdrowsze zioła, kwiaty, owoce i warzywa. Wszystko to jest  pełne świeżości i energii słońca, które przekazujemy Twojej skórze, aby stała się przepiękna, gładka i  promienna. 

 

„Naszymi produktami zadbasz o swoją urodę od ZEWNĄTRZ stosując jadalne kremy, masła, maseczki oraz od WEWNĄTRZ dodając do sałatek zdrowe oleje, octy, otręby, pijąc ziołowe herbatki”.  

 

Chcemy aby kobiety były zdrowe, szczęśliwe, pełne mocy i wiedzy o tym jak dbać naturalnie o siebie, rodzinę i planetę i jeżeli możemy chociaż w małej części się do tego przyczynić niech to będzie naszym największym szczęściem.

 

Jesteśmy kobietami i tworzymy produkty dla kobiet, rozumiemy Was i Wasze potrzeby jak nikt inny. Nasze serie produktów tworzone są w oparciu o to jak funkcjonuje kobiecy organizm, kobiece cykle i zmiany wieku. U nas zawsze znajdziesz coś dla siebie.

 

Ideą tworzenia produktów na Mojej Farmie Urody jest również korzystanie z LOKALNYCH SUROWCÓW, POWROTU DO POLSKIEJ TRADYCJI ZIELARSKIEJ ORAZ WSPIERANIE POLSKIEGO ROLNICTWA EKOLOGICZNEGO !

 

Słyniemy już z naszych ziołowych octów, balsamów na usta, które można zjeść, lipowego masełka do twarzy i masła konopnego. 

 

Nasze produkty są naprawdę wyjątkowe ! Tworząc je dla Was,  poszukujemy najbardziej lokalnych i naturalnych surowców

 

* wosk pszczeli, propolis i pyłek pszczeli kupujemy od pszczelarza z Otuliny Puszczy Białowieskiej

* oleje tłoczymy z nasion pochodzących od lokalnych rolników

* ekologiczne zioła pochodzą z naszej farmy, uprawiamy je zgodnie z cyklami księżyca

* ocet jabłkowy, do słynnych już toników tworzony jest z ekologicznych jabłek

To wszystko sprawia, iż stosując tak naturalną pielęgnację, Twoja skóra bardzo szybko odzyskuje zdrowie, blask i promienny wygląd !

Tworzymy dla Was również uwielbiane przez Was herbatki z serii „kobieca zielarnia”, które dzięki fajnym tytułom mam nadzieję wywołują usmiech na Waszych twarzach 🙂