OLEJ NAGIETKOWY na piękne ciało i włosy
0

Czy wiesz że OLEJ NAGIETKOWY jest wspaniały do pielęgnacji ciała ale również do olejowania włosów, szczególnie rudych 🙂

Olejowanie jest niezwykłym dobrodziejstwem dla włosów, gdyż poprawia ich elastyczność. My nasze oleje tworzymy na bazie oleju lnianego ponieważ odpowiada on dla większości włosów.

Jak to się robi ? są dwie metody olejowania

olejowanie na sucho jest polecane dla włosów zniszczonych i cienkich, ponieważ podnosi ich elastyczność i nawilżenie. Niewielką ilość oleju wmasuj w suche włosy (nie muszą być umyte), pozostaw na 3-12 godzin. Umyj włosy

olejowanie na mokro jest idealne dla włosów twardych, suchych, szklistych i daje głębsze wniknięcie oleju we włosy. Do pół szklanki ciepłej wody wlej 2-3 łyżeczki oleju. Przelej do pojemniczka z atomizerem i spryskaj włosy. Trzymaj na włosach 1-3 godziny. Umyj włosy.

Jak często stosować oleje ? raz na tydzień gdy mamy włosy bardzo suche oraz raz na 2-3 tygodnie gdy mamy włosy normalne.

Olej nagietkowy w PIELĘGNOWANIU CIAŁA jest wspaniały na rozstępy, nasze klientki kupują go do smarowania nóg, ud, pośladków, szczególnie korzystają z tego Panie uprawiające sporty aby dodatkowo uwidocznić efekt pięknych nóg. Z drugiej strony z oleju korzystają Panie w ciąży na brzuszek aby zapobiec rozstępom.

Olej ten możecie też pić łyżeczkę dziennie, jest bardzo dobry w smaku. Działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo. Wspomaga działanie układu odpornościowego, tak więc także jedna łyżeczka na zdrowie a jedna na nogi.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.