0

Zapraszam Was do świata naturalnych „suplementów diety”.

Suplement nr. 1 to POKRZYWA, bardzo szybko oczyszcza organizm z kwasu moczowego oraz z nadmiaru wody, dlatego pijąc regularnie soki/shake z pokrzywy zauważycie iż znika opuchlizna spod oczu, liftinguje się skóra, twarz przyjmuje wyraźniejszy kształt, nogi stają się smuklejsze a Wasz brzuch jest wyraźnie szczuplejszy ! To wszystko zasługa pokrzywa a szczególnie KWASU CHLOROGENOWEGO, ale to nie wszystko…..zapraszam Was do świata rośliny piękna  -POKRZYWY !

Jak Upiększa od zewnątrz ?

Ziele oraz sok zawiera 10 x więcej witaminy C niż sok z cytryny.

Posiada witaminę K , jest więc wspaniała dla cery naczynkowej.

Zawiera witaminy z grupy B – najwięcej B2 (Skutkiem niedoboru witaminy B2 w organizmie może być pogorszenie ostrości wzroku, uczucie piasku pod powiekami, łzawienie oczu oraz ich pieczenie lub zaczerwienienie, także nasilenie zmian trądzikowych).

WZMAGA TWORZENIE WŁÓKIEN KOLEGANOWYCH ponieważ zawiera krzem oraz karoten.

Ochrania przed WYPADANIEM WŁOSÓW, poprawia ich wygląd i zdrowie.

Dba o CZYSTĄ CERĘ zalecana jest przy trądziku a także przy plamach pigmentacyjnych. Pokrzywa oferuje krzem i cynk oraz bardzo oczyszcza organizm.

Jak upiększa skórę od wewnątrz?

Posiada wszystkie składniki krwiotwórcze – żelazo, miedź, kwas foliowy, witaminę K.

Oczyszcza organizm z kwasu moczowego (redukuje obrzęki)

Oczyszcza organizm z toksyn (ze skażonej żywności, metali ciężkich)

Poprawia trawienie, ponieważ zawiera sekretynę -hormon tkankowy wydzielany przez błony śluzowe dwunastnicy i jelita cienkiego, który aktywizuje pracę trzustki.

Likwiduje obrzęki nóg, stóp, twarzy, powiek i ogólną ociężałość poprzez usuwanie z organizmu nagromadzonych złogów wody.

Pomaga w odchudzaniu – dzięki zawartości KWASU CHLOROGENOWEGO, który bardzo skutecznie pobudza spalanie tkanki tłuszczowej w organizmie i zapobiega tworzeniu jej.

ENERGETYZUJE ORGANIZM jest wskazana dla osób intensywnie pracujących, z dużych miast. Zawiera KRZEM dzięki czemu wzmacniane jest pole bioelektryczne człowieka. Organizm o wzmocnionym polu silniej się regeneruje. Krzem jest odpowiedzialny za obieg energii w organizmie.

ŁADNIE PACHNIEMY W LATO 🙂 ponieważ chlorofil zapobiega rozkładowi potu przez bakterie i łagodzi jego zapach.

Jest bardzo ogata w chlorofil..

Ma do 18 przeróżnych soli mineralnych (w tym wiele rzadko spotykanych) żelazo, krzem, siarka, cynk, molibden, kobalt, mangan, miedź, tytan.

Dlaczego pokrzywa powinna być majowa ?

Ponieważ zawiera wówczas najwięcej substancji odżywczych i leczniczych…i mało włókien.

 

0

TOP